Jesteś tutaj

Noc Filmowa w SP w Jawtach Wielkich

Zostać w szkole po lekcjach to może mało ciekawe, lecz zostać w szkole po to, żeby móc dobrze się bawić ze swoją klasą - to brzmi o wiele lepiej.

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się z nauczycielem czy kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu wcześniej przygotowanych przez siebie filmów.

12  stycznia  w Jawtach Wielkich odbyła się po raz pierwszy „ Noc Filmowa”. Wzięli w niej udział uczniowie klasy VI pod opieką pani Jolanty Melnarowicz  oraz pani Sylwii Fabijańskiej. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19:00 w piątek, a dobiegło końca o 7:00 w sobotę. Spędzenie nocy w szkole wymagało odpowiedniego przygotowania, toteż nie obyło się bez rozkładania materacy i zamówienia pizzy, dzięki której dzieci miały siłę na całonocny maraton filmowy.

Filmy, które oglądaliśmy były dosyć zróżnicowane: lektura, komedie, filmy familijne. Nie zabrakło oczywiście wspólnych pogawędek i dyskusji

Noc filmowa była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu.  Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień.