Jesteś tutaj

W piątek zapraszamy do SOK na koncert góralski kapeli KOSOR

Już w najbliższy piątek Suski Ośrodek Kultury zaprasza na wieczór z muzyką góralską w wykonaniu kapeli Kosor. Bilety w cenie 5 zł można kupować w SOK już teraz, przed koncertem. Ilość miejsc jest ograniczona.

Kapela góralska KOSOR powstała w 2002 roku w Pewli Ślemeńskiej, w okolicach Żywca. Zespół promuje muzycznie tradycję góralską. Brał udział w wielu konkursach muzycznych na terenie kraju, a także w Bułgarii i Szwajcarii. W Suszu zespół wystąpi w składzie: Justyna Sołtysek – skrzypce, Karol Ożga – akordeon, Robert Wiewióra – kontrabas i Michał Jędrzejak – skrzypce.


Oprócz odwiedzin sali widowiskowej SOK, warto także przy okazji koncertu zajrzeć do Galerii Sztuki na I piętrze obiektu przy ul. Wybickiego 10. Od 19 marca można tam oglądać wystawę fotografii Dariusza Karasińskiego pt. „Puszczańskie rarytasy”. Prezentacja potrwa miesiąc.

Również do 19 kwietnia przyjmowane są prace w plastycznym konkursie wielkanocnym, ogłoszonym właśnie przez SOK. W ramach konkursu można przygotować jedną z dwóch prac: stroik lub kartkę wielkanocną. Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, na www.sok.susz.pl