Jesteś tutaj

Zakończyły się rozgrywki Suskiej Ligi Futsalu

W sobotę tj. 2 marca odbyła się ostatnia kolejka Suskiej Ligi Futsalu sezonu 2018/2019. Mistrzem został Flashcars, drugie miejsce zajął Auto Handel Paszynin, a na ostatnim miejscu podium wylądował Futsal Prabuty.

Po ostatnim meczu odbyło się oficjalne zakończenie rozgrywek, które prowadził Cezary Oracki z UM Susz, a nagrody wręczali Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski oraz Kamil Jędrzejewski z Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, zdjęcie drużynowe, ponadto pierwszy trzy ekipy otrzymały medale oraz nagrody rzeczowe.

Zostały wręczone również nagrody indywidualne: królem strzelców został Bartosz Wacławski (35 bramek) z Flashcars, najlepszym bramkarzem Nikodem Janczar (Nie Mów Hop), zaś najlepszy zawodnikiem SLF wybrany został Tomasz Wacławski z Flashcars.

Dziękujemy sklepowi Mobilek - Części Samochodowe, który przez cały okres trwania rozgrywek przekazywał nagrody dla najlepszy zawodników poszczególnych kolejek.

Następne rozgrywki SLF są zaplanowane na przełom listopada i grudnia 2019 roku.