Jesteś tutaj

3:0 dla KS Unia Susz w meczu ligowym piłki nożnej w Rybnie!

KS Unia Susz:

"Dziś Biało-Niebiescy udali się na mecz ligowy do Rybna, gdzie nasz zespół mierzył się z miejscowym Delfinem Rybno. Od początku staraliśmy się kontrolować spotkanie. Pierwsza połowa to nasza dominacja. Już w 20 minucie Krystian Staniec miał bardzo dogodną sytuację i powinniśmy prowadzić, lecz nie udało się trafić do bramki. Cały czas staraliśmy się utrzymywać przy piłce i stwarzać kolejne sytuacje. Jednak dobrze dysponowany bramkarz gospodarzy zawzięcie bronił swojego czystego konta w tym meczu. Bardzo groźny strzał z rzutu wolnego oddaje Maciej Górski, lecz bramkarz wybija piłkę na rzut rożny. W 43 min po strzale Stańca piłka trafia w poprzeczkę. I w końcu w 45 min. Mateusz Wiśniewski podaje piłkę sam na sam do Stańca, który wystawia piłkę i do pustej bramki i trafia Luliński Łukasz. Pierwszą połowę kończymy z wynikiem 1-0 dla Unii. Druga połowa zaczyna się trochę nerwowo. W 53 min świetną interwencją w obronie, wybijając piłkę z linii bramkowej, wślizgiem popisuje się Laskowski Adrian. Na szczęście z biegiem czasu wracaliśmy do swojej dobrej gry. Czego dowodem była bramka strzelona na 2-0 w 66 min przez Huberta Czarzastego, który z 20 metrów umieścił piłkę w samym okienku bramki bronionej przez bramkarza z Rybna. W 86 minucie Luliński zamyka mecz i strzela bramkę na 3-0 dla Unii. Brawo dla nas.

Brawo zespół! Brawo kibice, którzy przyjechali nas dopingować!