Jesteś tutaj

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SP SUSZ

W dniu 28.04.2022 r. w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP Susz. W zawodach wzięło udział osiem drużyn z siedmiu szkół podstawowych, w tym dwie reprezentujące naszą szkołę.

Zawody stały na wysokim poziomie oraz dostarczyły wielu emocji, o czym może świadczyć dramatyczny finał, w którym ostatecznie o zwycięstwie w turnieju zadecydowała seria rzutów karnych, w której lepsza okazała się drużyna SP Susz (zieloni), pokonując SP Rudzienice. Trzecie miejsce wywalczyli chłopcy z SP Ząbrowo. Najlepszym strzelcem z 10 trafieniami został uczeń naszej szkoły Jakub Fiedorowicz (SP Susz zieloni), najlepszym bramkarzem został Igor Kozibski (SP Ząbrowo), a najlepszym zawodnikiem został wybrany Kacper Józefowicz (SP Rudzienice).

Wszystkie drużyny z rąk p. Dyrektora Włodzimierza Palińskiego otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Turniej zorganizowali oraz przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Suszu.