Jesteś tutaj

Baza Noclegowo - Gastronomiczna

Warmianka

Słowiańska 3, 14-240 Susz

RESTAURACJA , RECEPCJA:


Obiekt WARMIANKA położony jest w miejscowości Susz w powiecie iławskim. Wszyscy, Ci którzy doceniają walory krajobrazowe znajdą w naszych stronach coś dla siebie. Pojezierze iławskie, w którego granicach położona jest Gmina Susz to gęste lasy, które pokrywają rozległe nasze obszary a także liczne obfitujące w ryby jeziora. Na naszych terenach występują również dwa rezerwaty przyrody i inne atrakcyjne historycznie miejsca.

Do dyspozycji gości posiadamy również pokoje w hotelu 1,2,3 i 4 osobowe. W każdym z nich znajduje się łazienka, telewizor i bezpłatny dostęp do WIFI.

 Atutem naszego obiektu jest świetna lokalizacja, przestronny ogród i duży bezpłatny parking dla naszych klientów.

 

http://warmianka.pl/
 

Pałac Bałoszyce

Pałac Bałoszyce
Bałoszyce 25,
14-240 Susz

RECEPCJA:

+48 601 553 045
+48 663 891 439


WSPÓŁCZEŚNIE PAŁAC BAŁOSZYCE WRAZ Z PARKIEM, ZABUDOWANIAMI GOSPODARCZYMI I STAJNIAMI STANOWI WYSOKIEJ KLASY KOMPLEKS HOTELOWY. ZNAJDUJE SIĘ ON W UROKLIWEJ MIEJSCOWOŚCI W WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO – MAZURSKIM, ODDALONEJ ZALEDWIE 50 KM OD MALBORKA

 

W salach Pałacu organizowane są zarówno konferencje, szkolenia i warsztaty, dlatego dla Gości biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjne cenowo pakiety z noclegiem. Nasz obiekt cieszy się dużą popularnością wśród par, które przybywają do nas z różnych zakątków Polski, by móc zorganizować swoje wesele w pięknym ogrodzie przy pałacu. Z kolei, dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety na kilkudniowy pobyt w urokliwym i oddalonym od zgiełku miasta hotelu.

 


 


 


Gościniec Pomezania

Różnowo 11B
14-240 Susz

RECEPCJA:

+48  55 278 69 01
+ 48  504 037 447

 

Niecodzienny wystrój gospodarstwa agroturystycznego i wyśmienita kuchnia to prawdziwa pasja właścicieli zrodzona z potrzeby serca, miłości do ludzi i jedzenia.

Gospodarze z wielką przyjemnością zabiorą Państwa w kulinarną podróż po najlepszych smakach kuchni regionalnej, tradycyjnej, staropolskiej i europejskiej, opartej na tradycyjnych produktach i recepturach.

W gospodarstwie tworzy się niepowtarzalne dania, które cieszą zarówno podniebienia, jak i oczy naszych gości.

Pomezania jest jedyną agroturystyką w powiecie Iławskim należącym od 2006 r. do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego promującej rozwój tradycyjnej i nowoczesnej żywności opartej na lokalnych zasobach surowców.

Staropolska gościnność, rodzinna atmosfera, kulinarne doznania i profesjonalna, dyskretna obsługa pozwoli Państwu dobrze się bawić, by później w altanie nad strumykiem, w ciszy wypoczynkowego ogrodu błogo odpocząć i zapomnieć o troskach dnia codziennego.

https://www.booking.com/hotel/pl/gosciniec-pomezania.pl.html

https://pomezania.com/kontakt/