Jesteś tutaj

Sołecka zabawa w Różnowie

W dniu 10 sierpnia, po kilku latach przerwy, nowa Rada Sołecka w Różnowie pod przewodnictwem sołtys Agnieszki Gapys zorganizowała wakacyjny festyn w swojej wiosce.

Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 16.00, kiedy to do zabawy zaproszono wszystkie dzieci, które miały okazję bawić się pod okiem profesjonalnej instruktorki tańca. Była okazja poćwiczyć taneczne kroki, a także spróbować popularnych ćwiczeń na trampolinach. Nie zabrakło licznych konkursów z cennymi nagrodami oraz malowania twarzy najmłodszym uczestnikom festynu..

Po dzieciach do zabawy przystąpili dorośli mieszkańcy sołectwa. Przy akompaniamencie Bernadetty Bielak i zespołu Concert rozpoczęła się zabawa taneczna. Asfaltowy plac, służący tym razem za parkiet, był bardzo oblegany przez wspólnie bawiących się mieszkańców Różnowa.

Rada Sołecka pragnie gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację wakacyjnego festynu oraz sponsorowi, firmie Winnicki Meble. Osobne podziękowania składamy zaś mieszkańcom, którzy tak licznie uczestniczyli w naszym wspólnym festynie. Wasza obecność utwierdziła nas w przekonaniu, że warto to robić i dążyć do tego, aby wspólnie bawić się w jeszcze szerszym gronie. Już planujemy kolejne, podobne zabawy dla dzieci i dorosłych.

Festyn w Różnowie został sfinansowany z Funduszu Sołeckiego Gminy Susz na rok 2019.