Jesteś tutaj

Susz Triathlon 2023

Susz Triathlon 2023

"Hot news! Tegoroczny Susz Triathlon - to będą jednak trzy (a nie dwa) dni startów!
Wyścigi #susztri23 rozpoczną się już w piątek (30.06), który to dzień zamierzamy w tym roku zamienić w prawdziwe Święto Polskiego Aquathlonu, z wyścigami rangi Mistrzostw Polski dla kategorii: Żaka, Młodzika, Juniora oraz Age Group.
Sobota (01.07) to 1/2 IM. I na razie tak to zostawmy, do tematu sobotniej "połówki" wrócimy niebawem. Sobota to też Puchar Polski w supersprincie dla młodzieży (kat. Młodzik i Junior Młodszy).
Trzydniowy Susz Triathlon '23 zamknie niedziela, znów z rywalizacjami na najwyższym poziomie, tym razem w ramach MP na dystansie sprinterskim dla kategorii: Junior, U23 i Elita.
Po co ta zmiana? Czemu ma służyć?
- Zmieniamy harmonogram #susztri23, bo chcemy nadać naszym wyścigom w tym roku odpowiednią oprawę i móc celebrować je wraz z Wami tak, jak na to zasługują. Trzy dni startów to również forma docenienia wszystkich bez wyjątku uczestników Susz Triathlon 2023, bez względu na dystans, czy formułę wyścigu, w którym występują. Szacun dla każdej i każdego z Was! - odpowiada dyrektor zawodów Jarosław Piechotka.
Trzy dni startów. Trzy dni kultowych wyścigów. Trzy dni mistrzowskiego triathlonu w Suszu!
Aktualny harmonogram -
https://triathlon.susz.pl/pl/dla-zawodnika/harmonogram-zawodow-2023?fbcl..."

źródło: https://www.facebook.com/SuszTriathlon