Jesteś tutaj

Wielkanocna Zbiórka Żywności

Wielkanocna Zbiórka Żywności

Zapraszamy do udziału w Wielkanocnej Zbiórce Żywności

W dniach 24 – 25 marca (piątek, sobota) w godzinach 7:00-20:00 jest organizowana przez Banki Żywności kolejną Wielkanocną Zbiórkę Żywności.
W Suszu do zbiórki włączył się jak zwykle sklep Biedronka. W sklepie staną wolontariusze i oznakowane kosze, ale najważniejsi są darczyńcy – klienci, którzy zechcą włożyć do kosza jakiś przydatny na świąteczny stół produkt: mąkę, cukier, olej, konserwy, mleko, bakalie, słodycze lub inny świąteczny przysmaki.

Wolontariuszami Banku Żywności w Elblągu biorącymi udział w zbiórce żywności będą harcerze z suskiej drużyny 17 Suska Drużyna Harcerska oraz pracownicy i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Suszu.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy Susza jak zwykle okażą wielkie serca i nikt nie będzie spędzał tych radosnych Świąt przy pustym stole.

Można także wesprzeć Zbiórkę poprzez przekazanie darowizny na rzecz wybranego, lokalnego Banku Żywności, na oficjalnej stronie https://zbiorkazywnosci.pl/. Zebrane pieniądze zostaną następnie
przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych produktów dla osób w trudnej sytuacji.